معرفی آموزشگاه تصویر شرقی

آموزشگاه بازیگری فنی و حرفه ای آزاد «تصویر شرقی»، به شماره مجوز ۷۰۲۷۳ از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در رشته‌های بازیگری تئاتر و سینما و فن بیان، با هدف آموزش هنرجویان و علاقمندان به بازیگری زیر نظر بهترین اساتید، فعالیت دارد.

آموزش هدفمند و خروجی گرا شعار ماست!

 

https://tasvirsharghi.com/wp-content/uploads/2021/03/jakob-owens-CiUR8zISX60-unsplash-scaled.jpg

دستاورد

تصویر شرقی با سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مختلف سینمایی و نمایشی در قالب طرح‌های حمایتی از جمله سرمایه‌گذاری مالی نقدی و غیرنقدی، ارائه مشاوره فنی، جذب اسپانسرهای دولتی و غیردولتی و غیره، از کارگردانان تئاتر و سینما پشتیبانی می‌نماید. این مجموعه در سال ۱۴۰۱ با مشارکت در تولید ۱۲ اثر نمایشی و ویدئویی سهم بالایی در تولیدات استان داشته است. همچنین این مجموعه با مشارکت در تولید ۵ اثر در یک ماه (دی ماه  ۱۴۰۱) رکورد بیشترین تولید در یک ماه را دارد.

https://tasvirsharghi.com/wp-content/uploads/2023/02/acting-actor-adjusting-adult.jpg

ماموریت

اکثر کسانی که یادگیری بازیگری را شروع می‌کنند، قصد دارند تا توسط کارگردانان دیده شده و به تئاترها و فیلم‌های معتبر راه پیدا کنند. در همین راستا، مجموعه تصویر شرقی با کارگردانان و تهیه‌کنندگان تئاتر و سینما وارد قرارداد شده و تلاش دارد بخش بزرگی از تولیدات استان خراسان را رصد نموده و ضمن یافتن پروژه‌های با کیفیت و دارای پشتوانه فنی قوی، در قالب طرح همکاری مشترک، هنرجویان خود را به این پروژه‌ها معرفی می‌نماید تا برای همه فرصت برابر جهت دیده شدن به وجود آید.

https://tasvirsharghi.com/wp-content/uploads/2022/04/IMG_1541.jpg

چشم انداز

ما در مجموعه بزرگ تصویر شرقی در تلاشیم تا در برنامه‌ریزی‌های آتی خود با فیلمسازان برتر کشور و دفاتر فیلمسازی معتبر تهران همکاری‌های مشترک ایجاد نمایم و به زودی، در استان خراسان نیز شاهد تولیدات سینمایی قوی و هم‌تراز تولیدات تهران خواهیم بود.
همچنین بخش بزرگی از روش‌های آموزشی موسسات سنفورد مایزنر و لی استراسبرگ آمریکا، توسط این مجموعه بومی‌سازی شده است و به زودی و برای اولین بار در ایران، در سرفصل‌های آموزش بازیگری تصویر شرقی قرار خواهد گرفت.

  تماشا ویدئو

اعطای مدرک معتبر و بین‌المللی

این مرکز با ارائه آموزش‌های استاندارد و منطبق با سرفصل‌های روز دنیا، به هنرجویان فارق التحصیل خود، مدرک بین‌المللی اعطا می‌نماید.

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور،‌ وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی ایران است و از طرف سازمان بین المللی کار یا ILO به رسمیت شناخته می‌شود.

گواهینامه‌های رسمی فنی حرفه ای بالاترین سطح اعتبار را داشته و به دلیل در 186 کشور دنیا معتبر و قابل ترجمه است.

این مدارک دارای امتیاز جهت مهاجرت است.

اساتید مجموعه

جواد علیزاده

نویسنده و کارگردان تلویزیون

روزبه آرش

گوینده و مجری صداوسیما

امیراطهر سهیلی

استاد دانشگاه، کارگردان و منتقد سینما

شبنم قلی خانی

استاد دانشگاه، بازیگر و کارگردان

بهروز وطن دوست

گوینده، مجری و خواننده

شهرام لاسمی

نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما

علیرضا سوزنچی

بازیگر چهره تئاتر و سینما